آیا امکان دسترسی و دیده شدن اطلاعات حسابداری و مالی توسط دیگران وجود دارد؟


خیر، تمام اطلاعات مالی و حسابداری شما ایمن و رمزنگاری شده می باشد و صرفاً توسط خود شما و کاربرانی که شما تعریف می کنید قابل مشاهده اند و هیچ کس به هیچ وجه به اطلاعات مالی و حسابداری شما دسترسی نداشته و قادر به دیدن آن ها نخواهند بود.

آیا کاربران همزمان می توانند به سیستم وارد شوند؟


بله ، هیچ محدودیتی وجود نداشته و تمام کاربران می توانند در زمان دلخواه وارد و تغییرات خود را اعمال کنند و اگر هم زمان بر روی یک سند کار کنند آخرین ذخیره صورت گرفته تغییر نهایی خواهد بود.

آیا نیاز به تهیه بک آپ یا پشتیبانی از اطلاعات وجود دارد؟


خیر، شما نیاز به تهیه پشتیبان نخواهید داشت. از اطلاعات مالی شما روزانه بطور خودکار پشتیبان تهیه می شود و در سرورهای ما ذخیره می گردد. اطلاعات پشتیبان به مدت یک ماه در سرورها ذخیره و باقی خواهند ماند، سپس فایل پشتیبانی جدیدتر جایگزین خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل تیم فنی آخرین نسخه پشتیبانی را جایگزین خواهد کرد.

آیا امکان نصب نیکان بر روی سرور اختصاصی ما وجود دارد؟


خیر، برای حفظ امنیت، بروزرسانی و مدیریت بهینه، سامانه صرفاً از طریق سرور اختصاصی نیکان در دسترس می باشد، و امکان نصب آن بر روی سرور اختصاصی مشتری مقدور نیست.

آیا می توان به عنوان نماینده شما همکاری نمود؟


طرح های تصویبی همکاری در "خانه" و یا در "تماس با ما" موجود است.

نرم افزار مالی حسابداری تحت وب نیکان برای چه کسب و کارهایی طراحی شده؟

نرم افزار مالی تحت وب (ابری) نیکان به منظور خدمت رسانی در کلیه امور مالی، حسابداری، خزانه داری و ... برای کلیه سازمان ها و موسسات خدماتی و بازرگانی نظیر شرکت ها، فروشگاه های بزرگ، مغازه ها و حتی دانشجویان می باشد.

امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز قبل از راه اندازی چیست؟

یک دستگاه (کامپیوتر یا تبلت یا موبایل) متصل به اینترنت و باز کردن وب سایت "www.malinikan.com"

هزینه ی استفاده از نرم افزار چقدر است؟

شما می توانید به مدت یک سال به صورت رایگان از نرم افزار استفاده نموده و آن را آزمایش کنید، سپس جهت ادامه استفاده از نرم افزار، می توانید یکی از طرح ها را انتخاب کرده و با پرداخت مبلغ اشتراک بصورت ماهیانه یا سالیانه آن را تمدید کنید.

آیا نیکان بخش پشتیبانی دارد و مبلغ هزینه آن چقدر است؟

در حال حاضر پشتیبانی نیکان رایگان است و شما می توانید از طریق آدرس ایمیل a_jafroudi@yahoo.com یا شماره های تماس بخش "تماس با ما" سایت با پشتیبانی مرتبط شده وهمچنین "راهنما و مرکز آموزش آنلاین نیکان" نیز همیشه جهت استفاده در دسترس می باشد.

آیا محدودیت خاصی (از لحاظ فضا، حجم و ...) برای استفاده از سامانه وجود دارد؟

خیر، تنها پس از طی مدت زمان آزمایشی باید اقدام به انتخاب و خرید طرح مورد نظر فرمایید.